Nowy apartament, 125,48 m², 1 pokój, piętro 4, oferta nr A.38
4 893 720 zł
39 000 zł /m²
Rata 22 897 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Stare Podgórze
Kraków, Podgórze, pl. Emila Serkowskiego/ul. Kalwaryjska

5

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
125,48 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Termin oddania:
I kwartał 2026