Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 36,60 m², 1 pokój, parter, oferta nr C.108

1 115 231 zł

30 471 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 218 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Towarowa Square

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa

1 pokój, apartament 36,60 m², parter, oferta nr C.108, Towarowa Square, Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa
Towarowa Square - zdjęcie nr 0
Towarowa Square - zdjęcie nr 1
Towarowa Square - zdjęcie nr 2
Towarowa Square - zdjęcie nr 3
Towarowa Square - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 36.6 m², C.108
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

36,60 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (24,44 m²), taras (8,75 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru