+5
Nowy apartament, 28,72 m², 1 pokój, piętro 6, oferta nr 7.M.05
473 880 zł
16 500 zł /m²
Rata 2 217 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Żegiestowska
Wrocław, Gaj, Krzyki, ul. Żegiestowska 3

Plan piętra

2

Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
28,72 m²
Piętro:
6 piętro
Liczba poziomów:
2
Wys. mieszkania:
2,60 m
Strony świata:
wschód (E)
Układ okien:
jednostronny
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,12 m²), taras (24,76 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2027