Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 58,50 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 47604/4508/OMS

1 170 000 zł

20 000 zł /m²

Rata 5 474 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Lech Nieruchomości

Warszawa, Targówek, Aleksandra Gajkowicza

3 pokoje, apartament 58,50 m², parter, oferta nr , 47604/4508/OMS, Warszawa, Targówek, Targówek, Aleksandra Gajkowicza
47604/4508/OMS - zdjęcie nr 0
Galeria

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

58,50 m²

Piętro:

parter

Rok Budowy:

1978

Data aktualizacji: 2025-03-27