Nowy apartament, 66,26 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr A2/37
874 632 zł
13 200 zł /m²
Rata 4 092 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja ESSA Kliny
Kraków, Swoszowice, Kliny, ul. Anny Szwed-Śniadowskiej

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
66,26 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny (płatny dodatkowo 55000 zł)
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (4,75 m²), balkon (2,65 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026