Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 63,70 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 85559/6624/OMS

1 120 000 zł

17 582 zł /m²

Rata 5 240 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Piórek House

Warszawa, Wesoła, Armii Krajowej

3 pokoje, apartament 63,70 m², parter, oferta nr , 85559/6624/OMS, Warszawa, Wesoła, Wesoła, Armii Krajowej
85559/6624/OMS - zdjęcie nr 0
85559/6624/OMS - zdjęcie nr 1
85559/6624/OMS - zdjęcie nr 2
85559/6624/OMS - zdjęcie nr 3
85559/6624/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 63.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,70 m²

Piętro:

parter

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2018