Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 62,89 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr D.11

1 151 893 zł

18 316 zł /m²

Rata 5 389 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Premiera Bemowo

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera 5-7

3 pokoje, apartament 62,89 m², piętro 2, oferta nr D.11, Premiera Bemowo, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Coopera 5-7
SALON Z ANEKSEM26,07 m²SYPIALNIA12,84 m²SYPIALNIA11,95 m²ŁAZIENKA5,95 m²KORYTARZ6,08 m²BALKON18,06 m²
Wymiary apartamentu 62.89 m², D.11
Wirtualna makieta 3D apartamentu 62.89 m², D.11
D.11
Plan piętra
Premiera Bemowo - zdjęcie nr 0
Premiera Bemowo - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu 62.89 m², D.11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,89 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,73 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (18,06 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028