Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 54,56 m², 3 pokoje, parter, oferta nr M115

529 232 zł

9 700 zł /m²

Rata 2 476 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Kwietny Ogród

Lublin, Czechów Północny, ul. Edwarda Wojtasa

3 pokoje, apartament 54,56 m², parter, oferta nr M115, Kwietny Ogród, Lublin, Czechów Północny, Czechów Północny, ul. Edwarda Wojtasa
SALON Z ANEKSEM22,75 m²SYPIALNIA10,79 m²SYPIALNIA9,18 m²ŁAZIENKA4,17 m²KORYTARZ7,67 m²BALKON7,89 m²
Wymiary apartamentu 54.56 m², M115
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 0
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 1
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 2
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 54.56 m², M115
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,56 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,89 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026