Nowy apartament, 50,74 m², 3 pokoje, parter, oferta nr F.0.6
634 250 zł
12 500 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 968 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Inspire
Katowice, Dolina Trzech Stawów, ul. gen. Sikorskiego 41
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
50,74 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,80 m
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (55,19 m²)
Termin oddania:
budynki E,F,G - II kwartał 2026