Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 69,50 m², 3 pokoje, piętro 4, oferta nr F.4.2

972 305 zł

13 990 zł /m²

Rata 4 549 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Inspire

Katowice, Dolina Trzech Stawów, ul. gen. Sikorskiego 41

3 pokoje, apartament 69,50 m², piętro 4, oferta nr F.4.2, Inspire, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. gen. Sikorskiego 41
Inspire - zdjęcie nr 0
Inspire - zdjęcie nr 1
Inspire - zdjęcie nr 2
Inspire - zdjęcie nr 3
Inspire - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 69.5 m², F.4.2
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,50 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

budynki E,F,G - II kwartał 2026