Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 56,10 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr 518088

760 000 zł

13 547 zł /m²

Rata 3 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Muskat & Wicher Nieruchomości

Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Żabianka, Gospody

3 pokoje, apartament 56,10 m², piętro 2, oferta nr , 518088, Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Żabianka, Gospody
518088 - zdjęcie nr 0
518088 - zdjęcie nr 1
518088 - zdjęcie nr 2
518088 - zdjęcie nr 3
518088 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 56.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,10 m²

Piętro:

2 piętro

Rok Budowy:

1980