Nowy apartament, 56,38 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr A_01_03
794 958 zł
14 100 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 719 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Kolejova 1
Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Kolejowa 1/3
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
56,38 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,76 m
Strony świata:
północ (N), wschód (E), zachód (W)
Układ okien:
narożny zewnętrzny
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (4,21 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2026