Nowy apartament, 65,16 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr C_02_12
927 878 zł
14 240 zł /m²
okazyjna cena
Rata 4 341 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Kolejova 1
Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Kolejowa 1/3
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
65,16 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,77 m
Strony świata:
południowy wschód (SE), wschód (E)
Układ okien:
narożny zewnętrzny
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,20 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2026