Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 74,65 m², 3 pokoje, piętro 3, oferta nr 53

1 007 775 zł

13 500 zł /m²

Rata 4 715 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Kopernika 15

Łódź, Polesie, ul. Kopernika 15

SALON27,02 m²KUCHNIA9,31 m²ŁAZIENKA2,61 m²KORYTARZ7,14 m²
1 / 2
Wymiary apartamentu 74.65 m², 53
Kopernika 15 - zdjęcie nr 0
Kopernika 15 - zdjęcie nr 1
Kopernika 15 - zdjęcie nr 2
Kopernika 15 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 74.65 m², 53
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,65 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

2

Wys. mieszkania:

2,52 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Termin oddania:

gotowe do odbioru