+3
Nowy apartament, 69,09 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr H2-E-2-3
950 760 zł
13 761 zł /m²
okazyjna cena
Rata 4 448 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Heyki City ATAL
Szczecin, Prawobrzeże, Międzyodrze, ul. Leona Heyki
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
69,09 m²
Piętro:
2 piętro
Wys. mieszkania:
2,65 m
Strony świata:
północ (N), wschód (E)
Układ okien:
narożny zewnętrzny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (41,04 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2027