Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 63,12 m², 3 pokoje, piętro 4, oferta nr H3-F-4-7

825 432 zł

13 077 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 862 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Heyki City ATAL

Szczecin, Prawobrzeże, Międzyodrze, ul. Leona Heyki

SALON Z ANEKSEM23,03 m²SYPIALNIA13,41 m²SYPIALNIA10,91 m²ŁAZIENKA6,15 m²KORYTARZ9,62 m²BALKON8,40 m²
Wymiary apartamentu 63.12 m², H3-F-4-7
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 0
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 1
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 2
Heyki City ATAL - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 63.12 m², H3-F-4-7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,12 m²

Piętro:

4 piętro

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,40 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027