Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Apartament na sprzedaż, 43,18 m², 3 pokoje, piętro 5, oferta nr GH263375

698 000 zł

16 165 zł /m²

Rata 3 266 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament z oferty Greathouse

Gdańsk, Chełm, Nieborowska

3 pokoje, apartament 43,18 m², piętro 5, oferta nr , GH263375, Gdańsk, Chełm, Nieborowska
GH263375 - zdjęcie nr 0
GH263375 - zdjęcie nr 1
GH263375 - zdjęcie nr 2
GH263375 - zdjęcie nr 3
GH263375 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 43.18 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

43,18 m²

Piętro:

5 piętro

Rok Budowy:

2012