+3
Nowy apartament, 52,19 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr 3
574 090 zł
11 000 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 686 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Flora Śródmieście
Łódź, Śródmieście, ul. płk. Jana Kilińskiego 111

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
52,19 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (6,50 m²)
Termin oddania:
I kwartał 2026