+2
Nowy apartament, 77,94 m², 3 pokoje, piętro 2, oferta nr M6
1 948 500 zł
25 000 zł /m²
Rata 9 117 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Szaflarska 9
Kraków, Podgórze, ul. Szaflarska 9

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
77,94 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,66 m
Strony świata:
południe (S), zachód (W)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (2,27 m²), balkon (3,95 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2026