Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 91,00 m², oferta nr 41022

1 150 000 zł

12 637 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja na sprzedaż 91 m², Frezji, Nowa Wola

Nowa Wola, Frezji

Dom i rezydencja 91,00 m², oferta nr , 41022, Nowa Wola, Frezji
41022 - zdjęcie nr 0
41022 - zdjęcie nr 1
41022 - zdjęcie nr 2
41022 - zdjęcie nr 3
41022 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 91 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

91,00 m²

Powierzchnia działki:

146,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2016