Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 109,44 m², oferta nr SDTICU789

839 999 zł

7 675 zł /m²

Rata 3 930 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Łódź, Widzew, Gajcego

Dom i rezydencja 109,44 m², oferta nr , SDTICU789, Łódź, Widzew, Widzew, Gajcego
SDTICU789 - zdjęcie nr 0
SDTICU789 - zdjęcie nr 1
SDTICU789 - zdjęcie nr 2
SDTICU789 - zdjęcie nr 3
SDTICU789 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 109.44 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

109,44 m²

Powierzchnia działki:

502,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

2025