Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 300,00 m², oferta nr IN722929

5 300 000 zł

17 667 zł /m²

Rata 24 797 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty InVilla Nieruchomości

Łódź, Polesie, Garnizonowa

Dom i rezydencja 300,00 m², oferta nr , IN722929, Łódź, Polesie, Polesie, Garnizonowa
IN722929 - zdjęcie nr 0
IN722929 - zdjęcie nr 1
IN722929 - zdjęcie nr 2
IN722929 - zdjęcie nr 3
IN722929 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 300 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

300,00 m²

Powierzchnia działki:

1 250,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2025