Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy dom i rezydencja, 175,82 m², oferta nr 5B

1 177 290 zł

6 696 zł /m²

Rata 5 508 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Srebrzysta Polana

Mińsk Mazowiecki, ul. Łąkowa/ Piaskowa /Langiewicza

Dom i rezydencja 175,82 m², oferta nr 5B, Srebrzysta Polana, Mińsk Mazowiecki, ul. Łąkowa/ Piaskowa /Langiewicza
Srebrzysta Polana - zdjęcie nr 0
Srebrzysta Polana - zdjęcie nr 1
Srebrzysta Polana - zdjęcie nr 2
Srebrzysta Polana - zdjęcie nr 3
Srebrzysta Polana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja domu i rezydencji 175.82 m², 5B
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

175,82 m²

Powierzchnia działki:

270,00 m²

Liczba poziomów:

2

Garaż:

garaż

Termin oddania:

gotowe do odbioru