Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy dom i rezydencja, 215,32 m², oferta nr 7

1 571 836 zł

7 300 zł /m²

Rata 7 354 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Srebrzysta Polana

Mińsk Mazowiecki, ul. Łąkowa/ Piaskowa /Langiewicza

Dom i rezydencja 215,32 m², oferta nr 7, Srebrzysta Polana, Mińsk Mazowiecki, ul. Łąkowa/ Piaskowa /Langiewicza
Srebrzysta Polana - zdjęcie nr 0
Srebrzysta Polana - zdjęcie nr 1
Srebrzysta Polana - zdjęcie nr 2
Srebrzysta Polana - zdjęcie nr 3
Srebrzysta Polana - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja domu i rezydencji 215.32 m², 7
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

215,32 m²

Powierzchnia działki:

576,00 m²

Liczba poziomów:

2

Garaż:

garaż

Termin oddania:

gotowe do odbioru