Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Dom i rezydencja na sprzedaż, 165,00 m², oferta nr SDJEDA669

1 150 000 zł

6 970 zł /m²

Rata 5 381 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom i rezydencja z oferty Metrohouse

Rybnik, Sienkiewicza

Dom i rezydencja 165,00 m², oferta nr , SDJEDA669, Rybnik, Sienkiewicza
SDJEDA669 - zdjęcie nr 0
SDJEDA669 - zdjęcie nr 1
SDJEDA669 - zdjęcie nr 2
SDJEDA669 - zdjęcie nr 3
SDJEDA669 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu i rezydencji 165 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

165,00 m²

Powierzchnia działki:

984,00 m²

Rok Budowy:

1970