Logo luksusowemieszkania.pl
Osiedle Mondo
Galeria
Mapa
9

Osiedle Mondo

Inwesting

Zapytaj o cenę >

Gdańsk, Jasień, ul. Zwierzyniecka - rezydencje na sprzedaż

Liczba pokoi:
6 pok.
Powierzchnia:
210,84 - 254,43
Termin oddania:
II kw. 2024
Projekt i wykończenie “POD KLUCZ“
Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dostępne domy

Znaleziono 2 domy
Filtruj

Dane o inwestycji Osiedle Mondo

Dostępna/całkowita liczba ofert
2 / 19
Data aktualizacji
2023-09-18

Opis inwestycji Osiedle Mondo

Mondo to doskonale zorganizowane osiedle z możliwością sprawnego przemieszczania się. Personalizowane domy pozwalają Ci żyć tak jak chcesz, we własnym tempie.

Mondo to architektura dla tych, którzy cenią innowacyjne projektowanie ukierunkowane na wygodę użytkowania.

Mondo to osiedle położone blisko żłobków i przedszkoli, szkoły podstawowej, a także PKM oraz miejskich węzłów komunikacyjnych. Najbliższy przystanek, PKM Jasień, jest zaledwie kilkaset metrów od osiedla.

Osiedle Mondo zaprojektowaliśmy tak, by w naturalny sposób wtopiło się w otaczającą je przyrodę. Wszystko czego potrzebujesz do relaksu i odpoczynku jest wokół: parki, łąki, ścieżki rowerowe i trasy piesze.

Personalizowane domy

Twoim całym światem jest Twój dom, więc urządzasz go tak, jak chcesz. Domy Mondo dają Ci swobodę planowania i urządzania, nie narzucają stylu życia. Możesz swobodnie zmienić układ ścian w domu. Doradzimy Ci, jak połączyć Twoje preferencje z wygodą użytkowania domu.

Ekologiczne domy

W Mondo mieszkasz nie tylko pięknie, ale i ekologicznie: zaopatrzyliśmy je w systemy energooszczędne, wentylację mechaniczną z odzyskiwaniem ciepła oraz przesuwane duże okna balkonowe na parterze.

Duże ogrody

Twój dom to Twoja ostoja, dlatego dla każdej posesji zaprojektowaliśmy prywatne, przestronne zielone ogrody. Na osiedlu znajduje się również ogród deszczowy - dzięki zastosowaniu rozwiązań odprowadzających, wody opadowe zasilają rośliny wokół domów i tworzą ekologiczne systemy melioracyjne gleby.

Wyciszone domy

Mieszkasz blisko centrum, wśród ludzi i codziennego zgiełku, a mimo to w domu Mondo panuje cisza. Wszystko dzięki doskonałej akustyce i inteligentnemu budownictwu: w miejscu łączenia z budynkiem sąsiednim, zastosowaliśmy system podwójnych ścian, który wycisza wszystkie odgłosy z zewnątrz i wewnątrz budynków.

Okolice ulicy Myśliwskiej, gdzie powstaje Mondo, to zielona dzielnica Gdańska. Dawniej rozciągały się tu sady, ogrody ozdobne, pełne ziół łąki i pola uprawne. Dziś to tereny wybierane przez tych, którzy chcą żyć blisko natury. Poza obecnymi już miejscami do wypoczynku i rekreacji, mieszkańcy niebawem będą mieli do dyspozycji kolejne tereny zielone. Park Stolema i Jasieńska Łąka, dla których zarezerwowano już przestrzeń, dodatkowo zagwarantują brak zabudowań w sąsiedztwie.

Opis okolicy Osiedle Mondo

Edukacja:
przedszkole, szkoła podstawowa
Komunikacja:
przystanek autobusowy
Obiekty i usługi:
apteka, przychodnia, poczta, bankomat, market
Przyroda:
park, las, staw

W okolicy

Pliki do pobrania

Inne inwestycje oferenta

Skontaktuj się z oferentem

Inwesting sp. z o.o.
Inwesting Sp. z o.o.
Osiedle Mondo
ul. Cieszyńskiego 17
80-809 Gdańsk

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Osiedle Mondo opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę