Saint Martin Residences II

Structure Capital

Zapytaj o cenę >

Poznań, Stare Miasto, ul. Podgórna 7 - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
1 - 4 pok.
Powierzchnia:
31,30 - 146,34 m²
Dostępne piętra:
1 - 6 piętro
Termin oddania:
IV kw. 2024
Dane o inwestycji Saint Martin Residences II

Dane o inwestycji Saint Martin Residences II

pokaż/schowaj
Garaż
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne
balkon
Dostępna/całkowita liczba ofert
14 / 84
Data aktualizacji
2022-11-29

Opis inwestycji Saint Martin Residences II
Opis inwestycji Saint Martin Residences II
pokaż/schowaj

Saint Martin Residences II przy ulicy Podgórnej 7 to unikatowa inwestycja powstająca na obszarze dawnych ogrodów willi Hipolita Cegielskiego. Będąc zaledwie kilkadziesiąt metrów od Starego Rynku, ul. Półwiejskiej i Św. Marcin zapewnia niespotykane połączenie spokoju i odpoczynku od miejskiego zgiełku z byciem w samym centrum wydarzeń.

Z okien rozpościera się niczym nieprzesłonięty, zapierający w piersiach dech widok na panoramę starego miasta i zabytkowy ogród, który daje poczucie spokoju i chroni przed miejskim zgiełkiem.

Wystarczy jednak tylko wyjść drzwiami frontowymi, aby być od razu w samym centrum wydarzeń i w zasięgu 8 minutowego spaceru znaleźć niemal 150 restauracji i kawiarni oraz muzea, teatry, sklepy i galerie handlowe.

Saint Martin Residences II to niewymuszona elegancja, dbałość o najdrobniejsze detale oraz skupienie na wygodzie mieszkańców i ich gości. W budynku będzie się znajdować reprezentacyjna recepcja z concierge i strefą lounge. W inwestycji będzie także strefa fitness z wydzieloną częścią do jogi oraz wellness ze strefą relaksu do wyłącznego korzystania mieszkańców i ich gości.

W Saint Martin Residences II  znajdują się apartamenty  o powierzchni od 30 do ponad 200 metrów kwadratowych, które zaskakują  wygodą, nowoczesnością i wyjątkowym designem. 
Wszystkie apartamenty będą posiadały aneks kuchenny, a także strefę do jedzenia oraz przestrzeń do relaksu i pracy. Zostaną one także wyposażone w klimatyzację.

Istnieje możliwość zakupu wykończonego apartamentu z 10 letnią umowa najmu z czynszem corocznie indeksowanym o wskaźnik inflacji.

Apartamenty zostaną starannie wykończone materiałami wysokiej jakości oraz wyposażone we wszystko, co jest niezbędne na przyjęcie gości. 
 
Decydując się na zakup apartamentu w Saint Martin Residences II inwestycyjnie, stajesz się właścicielem lokalu mieszkalnego z odrębną księgą wieczystą, a nie lokalu komercyjnego. Co to oznacza w praktyce? Twój zakup chroniony jest ustawą deweloperską (która obejmuje tylko zakup lokali mieszkaniowych). Zabezpiecza ona Twoje prawa jako nabywcy i chroni wpłaty, których dokonujesz. Środki wpłacasz na mieszkaniowy rachunek powierniczy, z którego pieniądze mogą zostać wydane przez dewelopera jedynie na realizację inwestycji po zatwierdzeniu przez bank. Dodatkowo chroni Cię Deweloperski Fundusz Gwarancyjny który w przypadku problemów z realizacją inwestycji zapewni Ci zwrot środków lub zakończenie inwestycji i przeniesienie własności mieszkania. 

Jako właściciel, podczas umowy najmu z Bee Smart Rent, zobowiązany jesteś jedynie do ponoszenia należności publicznoprawnych (takich jak podatek od nieruchomości) oraz do ubezpieczenia Twojego apartamentu. Wszelkie bieżące opłaty eksploatacyjne ponosi Bee Smart Rent. To również on dba o to, by co miesiąc, przez 10 lat pojawiło się na Twoim koncie ustalone wynagrodzenie za najem apartamentu.

Bee Smart Rent odpowiada za całościowy proces wynajmu Twojej nieruchomości, od pozyskania klienta poprzez kompleksową obsługę jego pobytu. Zatroszczy się też o wykonanie niezbędnych napraw, jeżeli okażą się konieczne.

Opis okolicy Saint Martin Residences II
Opis okolicy Saint Martin Residences II
pokaż/schowaj

Edukacja: liceum, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła wyższa
Obiekty i usługi: apteka, bankomat, market, przychodnia, szpital
Przyroda: park

Skontaktuj się z oferentem

pokaż/schowaj
ul.Piękna 15 lok. 66
00-549 Warszawa

Numery kontaktowe:

Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Saint Martin Residences II opinie:

pokaż/schowaj
Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.