Logo luksusowemieszkania.pl
Skaryszewska 11
Galeria
Mapa
17

Skaryszewska 11
Nowość

APM Development

Zapytaj o cenę >

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Skaryszewska 11 - apartamenty na sprzedaż

Liczba pokoi:
1 - 3 pok.
Powierzchnia:
25,08 - 83,88
Dostępne piętra:
parter - 5
piętro
Termin oddania:
II kw. 2025
Projekt i wykończenie “POD KLUCZ“
Zapytaj o ofertę wykończenia redNet Dom >

Dane o inwestycji Skaryszewska 11

Winda
tak
Budynek
panele fotowoltaiczne, pompy ciepła
Dostępna/całkowita liczba ofert
41 / 41
Data aktualizacji
2023-10-19

Opis inwestycji Skaryszewska 11

Rewitalizacja kamienicy przy ulicy Skaryszewskiej 11 jest kolejnym wyzwaniem deweloperskim jakiego podejmujemy się do realizacji w najbliższych miesiącach.

Położona na praskim Kamionku kamienica została wybudowana w 1936 roku. Prostota architektoniczna i minimalistyczny kształt bryły budynku wskazują, że projekt kamienicy inspirowany był popularnymi w latach 20. I 30. XX wieku prądami funkcjonalistycznymi i modernizmem.

Kubiczna przykryta płaskim dachem bryła budynku zyska nową elewację, instalacje wewnętrzne dachy i nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie obsługi energetycznej. Planujemy wyposażyć obiekt w instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła dzięki czemu to wyjątkowe miejsce z historią wejdzie w kolejne lata użytkowania z najnowocześniejszymi ekotrendami w budownictwie.

Jedynymi detalami wyróżniającym się na niemal gładkiej fasadzie będą wysokie okna i ascetyczne w prostocie formy balkony. Podobnie jak w przypadku elewacji budynku, również wewnątrz będzie dominować biel, z elementami szarości i kontrastującym z nimi grafitem.

 

W odnowionym budynku powstanie 41 przestronnych i doskonale zaprojektowanych apartamentów o wysokości blisko trzech metrów, z wewnętrzną windą oraz kameralnym, zielonym patio.

W inwestycji dostępne są jedno-, dwu- i trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 23 do 63 metrów kwadratowych. Większość lokali wyposażona jest w balkony. Wysokość sufitów wynosi 2,95 m.

Aranżacja apartamentów będzie nawiązywała do surowego, minimalistycznego stylu kamienicy. Większość lokali będzie wyposażona w balkony z dwu- lub trzyskrzydłowymi oknami. Zaletą apartamentów będzie wysoka, doświetlona przestrzeń i proste, modernistyczne formy, dające wrażenie lekkości i przestronności.

 

Kamienica łączy najbardziej doceniane wartości nieruchomości inwestycyjnych – znakomitą lokalizację z niepowtarzalnym klimatem warszawskiej Pragi.

Jedynie 600 m dzieli kamienicę od Jeziora Kamionkowskiego i Parku Skaryszewskiego im. Ignacego Jana Paderewskiego – jednego z najpiękniejszych zabytkowych parków krajobrazowych Europy.

Amatorzy dobrej kuchni mogą szybko, bo w niecałe 10 minut, samochodem lub środkami komunikacji miejskiej do Soho Factory – kompleksu znanego z licznych inicjatyw kulturalnych i lifestyle’owych.

Po drugiej stronie ulicy Targowej, w odległości pięciominutowego spaceru, mieści się Teatr Powszechny. Dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym z trzema znaczącymi warszawskimi uczelniami - Uniwersytetem SWPS, Akademią Leona Koźmińskiego, Uczelnią Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej - apartamenty można z powodzeniem przeznaczyć pod wynajem.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

 

Skaryszewska jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, łączy się z jedną z głównych arterii Pragi – ulicą Targową i kończy pętlą autobusową Dworzec Wschodni na ulicy Lubelskiej. Nieruchomość zlokalizowana pod numerem 11 jest doskonale skomunikowana zarówno z Pragą Południe, z Pragą Północ, jak i z centrum miasta:

-8 min pieszo do najbliższej stacji metra Dworzec Wileński, stacji Szybkiej Kolei Miejskiej, czy do Dworca Wschodniego.

-Dojazd do centrum miasta komunikacją miejską zajmuje jedynie kwadrans.

-Kilkanaście linii autobusowych i tramwajowych ma swoje przystanki w niedużej odległości, na najbliższy można dojść w 2 min (200 m).

-2 min metrem można dojechać na Bulwary Wiślane i do Centrum Nauki Kopernik.

-W kilka minut tramwajem lub samochodem można dotrzeć ze Skaryszewskiej 11 do centrum handlowego Galeria Wileńska, warszawskiego zoo, czy na Stare Miasto.

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Skaryszewska 11 znajduje się kilkanaście placówek edukacyjnych.

Opis okolicy Skaryszewska 11

Edukacja:
przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, szkoła wyższa
Komunikacja:
przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, dworzec kolejowy
Przyroda:
park, rzeka, jezioro
Rozrywka i rekreacja:
basen, teatr

W okolicy

Skontaktuj się z oferentem

APM Development
Biuro Sprzedaży Skaryszewska 11
Skaryszewska 11
ul. Bartycka 85
00-716 Warszawa

Numery kontaktowe:

+48 ...  Pokaż numer
Zapytaj o ofertę

Skaryszewska 11 opinie:

Brak ocen - dodaj jako pierwszy
Dodaj ocenę
Zapytaj o ofertę