- Zaledwie 430 metrów od plaży
- W sprzedaży mieszkania dwupoziomowe
- Do zamieszkania w tym roku
- Miejsce postojowe w cenie lokalu
- Klimatyzacja
- Fotowoltaika
Grupa Elmis
od 11 516,32 zł /m²
Karwia, ul. Relaksowa 14
3 pok.
51,86 – 52,10 m²
Znaleziono 3 oferty

Grupa Elmis
od 11 516,32 zł /m²
Karwia, ul. Relaksowa 14
3 pok.
51,86 – 52,10 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 28,50 m2 nad morzem! Doskonała lokalizacja: Apartament usytuowany jest blisko pięknej, szerokiej plaży w miejscowości Karwia. Dookoła spokojna i malownicza okolica, otoczona zielenią, co stanowi doskonałe miejsce do odpoczynku wakacyjnego.Standard wykończenia: Apa...
AGhouse Nieruchomości S.C.
550 000 zł
Karwia, Relaksowa
2 pok.
27,57 m²
Średnia cena apartamentu w Karwii wynosi obecnie 583 334 zł
Najwyższa cena apartamentu w tej lokalizacji wynosi obecnie 600 000 zł
Najtańsza cena apartamentu w tej lokalizacji wynosi obecnie 550 000 zł
apartamenty o powierzchni do 50 m2 (1 oferta)
apartamenty o powierzchni 50–150 m² (2 oferty)
2-pokojowe apartamenty (1 oferta)
3-pokojowe apartamenty (2 oferty)
Popularne apartamenty w pomorskim