Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 99,32 m², 4 pokoje, piętro 3, oferta nr B.3.7

2 582 320 zł

26 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 12 082 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja SPOT

Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637

4 pokoje, apartament 99,32 m², piętro 3, oferta nr B.3.7, SPOT, Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637
SPOT - zdjęcie nr 0
SPOT - zdjęcie nr 1
SPOT - zdjęcie nr 2
SPOT - zdjęcie nr 3
SPOT - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 99.32 m², B.3.7
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

99,32 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,38 m²), taras (19,09 m²)

Termin oddania:

rok 2028