Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 26,28 m², 1 pokój, parter, oferta nr C.0.6

683 280 zł

26 000 zł /m²

Rata 3 197 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja SPOT

Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637

1 pokój, apartament 26,28 m², parter, oferta nr C.0.6, SPOT, Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637
SPOT - zdjęcie nr 0
SPOT - zdjęcie nr 1
SPOT - zdjęcie nr 2
SPOT - zdjęcie nr 3
SPOT - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 26.28 m², C.0.6
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,28 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,85 m²), ogródek (6,02 m²)

Termin oddania:

rok 2028