Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 104,58 m², 5 pokoi, piętro 3, oferta nr A.3.8

2 719 080 zł

26 000 zł /m²

Rata 12 722 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja SPOT

Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637

5 pokoi, apartament 104,58 m², piętro 3, oferta nr A.3.8, SPOT, Sopot, Świemirowo, ul. Aleja Niepodległości 635/637
SPOT - zdjęcie nr 0
SPOT - zdjęcie nr 1
SPOT - zdjęcie nr 2
SPOT - zdjęcie nr 3
SPOT - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 104.58 m², A.3.8
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

104,58 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,73 m²)

Termin oddania:

rok 2028