Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 35,47 m², 2 pokoje, parter, oferta nr M02

372 435 zł

10 500 zł /m²

Rata 1 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Kwietny Ogród

Lublin, Czechów Północny, ul. Edwarda Wojtasa

2 pokoje, apartament 35,47 m², parter, oferta nr M02, Kwietny Ogród, Lublin, Czechów Północny, Czechów Północny, ul. Edwarda Wojtasa
SALON Z ANEKSEM17,21 m²SYPIALNIA10,34 m²ŁAZIENKA3,91 m²KORYTARZ4,01 m²BALKON9,00 m²
Wymiary apartamentu 35.47 m², M02
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 0
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 1
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 2
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 35.47 m², M02
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,47 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026