Nowy apartament, 39,22 m², 2 pokoje, piętro 2, oferta nr B_02_18
588 300 zł
15 000 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 753 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Kolejova 1
Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Kolejowa 1/3
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
39,22 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,77 m
Strony świata:
zachód (W)
Układ okien:
jednostronny
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (9,43 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2026