Nowy apartament, 49,01 m², 1 pokój, piętro 4, oferta nr A.119
771 305 zł
15 738 zł /m²
Rata 3 609 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Modena II
Poznań, Jeżyce, ul. Jackowskiego/Kraszewskiego
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
49,01 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,70 m
Strony świata:
północ (N), zachód (W)
Układ okien:
narożny zewnętrzny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (5,79 m²)
Termin oddania:
marzec 2027