Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 56,75 m², 3 pokoje, piętro 7, oferta nr A.7.3

1 279 446 zł

22 545 zł /m²

Rata 5 986 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Kleczków, Psie Pole, Rychtalska/Zakładowa

3 pokoje, apartament 56,75 m², piętro 7, oferta nr A.7.3, ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania, Wrocław, Kleczków, Psie Pole, Rychtalska/Zakładowa
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 0
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 1
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 2
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 3
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 56.75 m², A.7.3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,75 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (18,20 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2028