Logo portalu LuksusoweMieszkania.pl
0

Nowy apartament, 76,95 m², 3 pokoje, piętro 1, oferta nr B.1.9

1 199 651 zł

15 590 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 613 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wrocław, Kleczków, Psie Pole, Rychtalska/Zakładowa

SALON Z ANEKSEM28,67 m²SYPIALNIA17,61 m²SYPIALNIA11,48 m²ŁAZIENKA5,33 m²WC1,72 m²KORYTARZ12,14 m²TARAS41,75 m²
Wymiary apartamentu 76.95 m², B.1.9
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 0
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 1
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 2
ELEWATOR. Mieszkania&Lofty - mieszkania - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 76.95 m², B.1.9
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

76,95 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,66 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (41,75 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2028