Logo luksusowemieszkania.pl
APARTAMENTY W GÓRACH

APARTAMENTY W GÓRACH

Zobacz oferty >
Zakup apartamentu w górach
Zakup luksusowej nieruchomości w górskich kurortach, z myślą o wynajmowaniu jej turystom jest intratną formą lokowania kapitału. By inwestycja była udana należy zwrócić uwagę na jej lokalizację, będącą kluczem do sukcesu. Nieruchomości położone w najpopularniejszych ośrodkach, z szybkim dostępem do wyciągów narciarskich i głównych tras turystycznych, są niemal gwarancją odpowiedniego popytu na wynajem.

Taki apartament – oprócz położenia zapewniającego dostęp do punktów sportowo-rozrywkowych, gastronomicznych, SPA czy wellness – należy także odpowiednio urządzić i wyposażyć. Standardem jest już mały sprzęt AGD/RTV, telewizja satelitarna i dostęp do Internetu.
GDZIE KUPIĆ APARTAMENT?
Od kilku lat popularność inwestycji w luksusowe apartamenty w górach systematycznie rośnie. Dzieje się tak z paru względów m.in. z długiego okresu obłożenia, który trwa praktycznie cały rok oraz licznych atrakcji jakie oferują turystom polskie kurorty.

Zdecydowanym faworytem jest Zakopane, gdzie powstaje najwięcej luksusowych inwestycji. Także tutaj ceny za metr kwadratowy są najwyższe spośród tego typu nieruchomości. Kolejne miejsca na podium to Białka Tatrzańska, Szklarska Poręba oraz Karpacz. Dobrym pomysłem będzie także zainteresowanie się apartamentami w Ustroniu, Wiśle oraz Szczyrku.

ZNAJDŹ APARTAMENTY W NAJLEPSZYCH LOKALIZACJACH