Logo luksusowemieszkania.pl
DOMY NAD JEZIOREM

DOMY NAD JEZIOREM

Zobacz oferty >
Kupno domu nad jeziorem
Od kilku lat można zaobserwować rosnące zainteresowanie zakupem luksusowych nieruchomości wypoczynkowych w celach inwestycyjnych. Warto zauważyć, iż poza sezonowym charakterem wypoczynku nad morzem lub w górach, inwestorzy chętnie nabywają apartamenty dla których sezon turystyczny drwa cały rok. Stąd rosnące zainteresowanie zakupem domów i apartamentów na Mazurach czy Kaszubach.

Stąd też zakup domu w tym regionie jest opłacalną lokatą kapitału. Niezależnie od pory roku Mazury cieszą się wzięciem turystów, co przyczynia się do czerpania pokaźnym zysków przy wynajmie nieruchomości. Największym obłożeniem cieszą się domy w ścisłej bliskości lasów z dostępem do linii brzegowej jeziora.
Gdzie kupić dom?
Numer jeden to Mazury, które nieprzerwanie cieszą się popularnością wśród turystów. Nieskazitelne powietrze, piękne widoki, czyste lasy i jeziora nie bez powodu przyczyniły się do przyznania temu regionowi tytułu krainy najpiękniejszych jezior w Europie.

Również atrakcyjnym regionem są Kaszuby, gdzie odpoczywają głównie mieszkańcy zachodniej Polski oraz odwiedza ten region coraz więcej zagranicznych turystów przylatujących do pobliskiego Gdańska.

Nietrudno zgadnąć, iż najbardziej opłacalny będzie zakup nieruchomości w miejscach cieszących się największym wzięciem turystów. A do takich zaliczają się przede wszystkim Mikołajki i Giżycko. Chętnie odwiedzane są także okolice Iławy, Ostródy, Nidzicy, Mrągowa, Ełku czy stolica Mazur – Olsztyna.

Dom nad jeziorem z dostępem do linii brzegowej jeziora, to cieszący się największym popytem rodzaj nieruchomości jaką chcieliby posiadać Polacy.

ZNAJDŹ APARTAMENTY W NAJLEPSZYCH LOKALIZACJACH