Nowy apartament, 71,06 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A/4/0.4
914 111 zł
12 864 zł /m²
Rata 4 277 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Smardzewska 8
Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 8
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
71,06 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,71 m
Strony świata:
północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)
Układ okien:
trójstronny
Garaż:
hala garażowa
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (8,81 m²), taras (4,00 m²), ogródek (114,24 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2027