+4
Nowy apartament, 59,78 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B/0/3
859 856 zł
14 384 zł /m²
Rata 4 023 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Smardzewska 8
Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 8
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
59,78 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,96 m
Strony świata:
północny wschód (NE), południowy wschód (SE)
Układ okien:
narożny zewnętrzny
Garaż:
hala garażowa
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (5,60 m²), ogródek (66,75 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2027