Nowy apartament, 80,01 m², 3 pokoje, piętro 5, oferta nr A/2/5.4
1 072 268 zł
13 402 zł /m²
Rata 5 017 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Smardzewska 8
Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 8
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
80,01 m²
Piętro:
5 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,71 m
Strony świata:
północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)
Układ okien:
dwustronny
Garaż:
hala garażowa
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
loggia (17,44 m²), loggia (8,92 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2027